Pozbądź się tych ludzi.

Cześć.

Zastanawialiście się kiedyś, jaki wpływ na Wasze życie mają osoby, które się w nim znajdują? Czy pozytywnie na Was oddziałowują, czy wręcz przeciwnie? A może ich brak byłby ledwie zauważalny?

Dzisiejszy wpis nie jest inspirowany żadnym konkretnym wydarzeniem, a moje pytania nie mają na celu zirytowania kogokolwiek. Od dawien dawna istnieje bardzo nieliczna grupa osób, które mogę nazwać bliskimi. Może na to wpływać fakt, że jestem przesadnie szczera i czasem trudno się ze mną rozmawia, ale głównie jest to mój wybór. Odcinam się od ludzi, którzy w jakikolwiek sposób ciągną mnie w dół. Niezależnie od tego, czy usiłują to zrobić specjalnie, czy ich zachowanie podyktowane jest zazdrością lub zwyczajnym nadmiernym marudzeniem i lenistwem.

Bardzo szanuję osoby inteligentne i ambitne. Staram się otaczać takimi osobami, które są w stanie czegoś mnie nauczyć oraz takimi, które imponują mi swoją pracowitością i zaangażowaniem. Lubię ludzi szczerych i pewnych siebie. Bardzo szanuję takie osoby, do których w każdej chwili mogę się zwrócić z jakimkolwiek problemem. Jestem wobec nich tak samo oddana i pomocna.

A jakim typem ludzi Wy lubicie się otaczać? Dla mnie najważniejsze są osoby, które są w stanie pociągnąć mnie w górę. Te, które złapią moją dłoń i wspólnie będziemy dążyć na szczyt. Nie chcę w swoim życiu ludzi, którzy przy byle potknięciu usiłują mieć kompana do upadku. Nie pozwalajcie na to, by ktoś w Waszym otoczeniu nie cieszył się z Waszego sukcesu. Pozbądźcie się osób, którym nie zależy na Waszym rozwoju.

I pamiętajcie- prawdziwych przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko po tym, jak znoszą Wasze szczęście.

Pozdrawiam :)

Jeden komentarz do “Pozbądź się tych ludzi.

  1. To prawda, wiele przejmujemy od osób z którymi przebywamy, więc ważne by te osoby miały jak najwięcej pozytywnych cech :) wszystkich złych nie da się wyeliminować, ważne by dopierać ich rozważnie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>